Producent Domów z Bala

Producent domów z bala ma przed sobą nie lada wyzwanie. Przede wszystkim technologia budowy domów z bala nie należy do najprostszych i jest dosyć mało znana w Polsce. Nasza firma posiada już prawie trzydziestoletnie doświadczenie w konstruowaniu różnego rodzajów domów drewnianych. Na przestrzeni tych lat zdobyliśmy również niezwykle szeroki zakres wiedzy na ten temat, stworzyliśmy także zespół profesjonalistów, dla których wyzwania jakie ma przed sobą producent domów z bala są ciekawym zadaniem oraz pasją.

Jak potwierdzają renomowane magazyny branżowe technologia budowy domów z bala jest najzdrowszą z tych, które są dostępne na rynku. Posłużą one świetnie zarówno alergikom jak i astmatykom. Z tego powodu, jeżeli posiadamy różnego rodzaju schorzenia tego typu, wtedy dom z bala będzie dla nas idealnym wyborem. Wszystkie wykonywane przez nas domy konstruowane są ze świerku syberyjskiego, który odznacza się najwyższą jakością, niezwykłą wytrzymałością oraz świetnymi parametrami cieplnymi.

Dom z bala jest doskonałym wyborem dla każdego kto chce podjąć racjonalną decyzję o kupnie domu. Niezależnie od tego czy ma być on przeznaczony jako domek letniskowy czy całoroczny dom do zamieszkania w nim. Z tego powodu budownictwo tego typu jest coraz szerzej znane oraz coraz bardziej popularne.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.