Domy z Balika

Domy z balika wymagają naprawdę szerokiego zakresu wiedzy oraz doświadczenia. Ten fakt jest podkreślany praktycznie na wszystkich serwisach oraz forach zajmujących się tą tematyką. Dlatego jeżeli chcemy zdecydować się na niezwykle praktyczne rozwiązanie jakim są domy z balika, musimy wybrać odpowiednią firmę, która zajmie się właściwym wykonaniem naszego domu. Budujemy tego typu domy już od niemal 30 lat, dlatego posiadamy wszystkie niezbędne kompetencje.

Dlaczego w ogóle warto zdecydować się na domy z balika, a nie na inne konkurencyjne rozwiązania? Przede wszystkim dlatego, że domy drewniane tego typu są niezwykle wytrzymałe, posiadają doskonałe parametry cieplne, a poza tym są odporne na ogień w takim samym stopniu jak konstrukcje murowane, a poza tym wyróżniają się naprawdę wysokim poziomem estetyki. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że domy z bali są niezwykle zdrowe, dlatego są szczególnie zalecane dla alergików i astmatyków.

Właśnie dlatego nie ma się co dziwić, że z roku na rok popularność tego rozwiązania w Polsce rośnie. Oczywiście ten typ budownictwa wymaga ogromnych umiejętności, dlatego nie ma na polskim rynku proporcjonalnie wielu firm, które zajmują się budową tego typu. Jednak tego typu konstrukcje znajdują coraz więcej zwolenników z racji na wszystkie swoje zalety.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.