Dom z Bala Klejonego

Dom z bala klejonego dają naprawdę szeroki zakres różnych możliwości. Zaczynając od najprostszych i małych konstrukcji, które mają parę metrów kwadratowych, przez większe i niezwykle popularne domki wielkości 35m2, a kończąc na dużych i niezwykle zaawansowanych konstrukcjach, które osiągają rozmiar większy niż 100 m2.  Niezależnie od tego na jaki dom z bala klejonego wybierzemy – jednego możemy być pewni, na pewno będziemy zadowoleni z osiągniętych wyników.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że domy budowane w tej technologii są zdecydowanie tańsze od konkurencyjnych domów murowanych. Wynika to w dużej mierze z faktu, że koszty materiałów są dużo niższe. Świerk syberyjski, z którego budujemy nasze domy z bala klejonego jest nie tylko dużo tańszy niż wszystkie materiały wykorzystywane do budowy murowanych konstrukcji, ale również posiada niezwykle wysoką jakość. Parametry cieplne oraz wytrzymałość tego drewna jest na naprawdę niezwykle wysokim poziomie. Przy odpowiednim zaplanowaniu i realizacji można sprawić, że parametry cieplne domu z bala klejonego będą wyższe niż parametry domu budowanego w oparciu o technologie murowane.

Z tego powodu nie ma powodów, aby dziwić się, że popularność domów z bala klejonego nieustannie rośnie. Nadal jest to rozwiązanie względnie mało znane, ale niezwykle szybko zyskujące na popularności.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.